Půjčovna lodí Jizera:

Půjčovna lodí Jizera zajišťuje kompletní vodácký servis na řece Jizeře, včetně všech potřebných informací. Vypůjčit si na Malé Skále můžete plastové kanoe Samba a symetrické rafty Denali. Přeprava lodí na nástupní místo a zpět je zdarma. Dále dokáží zajistit outdoorové aktivity dle Vašeho výběru na Malé Skále a v blízkém okolí (lezení v přírodním lanovém centru i na pískovcových skalách v Českém ráji).

Ale vraťme se od půjčovny lodí zpátky k řece. Jizera dokáže na svém horním toku oslovit náročnými peřejemi především extrémní sportovce. Milovníky raftingu a kajakáři je nejčastěji využívaný úsek od Mýta do Jablonce nad Jizerou. Pro nedostatek vody je tento úsek většinou sjízdný pouze při jarním tání, anebo během roku po vydatných deštích. Nejoblíbenější částí řeky je střední tok, kde také působí půjčovnu lodí Jizera. Tento úsek je splavný celoročně. Úsek od soutoku s Kamenicí na Zrcadlovou Kozu představuje příjemnou jednodenní plavbu. Na začátečníky nečíhají žádné nástrahy, ale ani zkušení vodáci se nebudou během splouvání nudit. Například oblíbená peřej Paraplíčko dokáže prověřit vodákovu zručnost.

Půjčovna koloběžek Malá Skála

Půjčovna lodí Jizera - LoděKoza.cz rozšiřuje sortiment nabízených služeb o půjčovnu koloběžek Malá Skála. Nově si tak u nás můžete vypůjčit koloběžky značky Kostka. Můžete spojit výlet v lodi a projížďku na koloběžce, navíc za zvýhodněnou cenu. Koloběžky zdarma přivezeme na Zrcadlovou Kozu nebo do Dolánek.

Podél řeky Jizery nově vede cyklostezka Greenway Jizera. Úsek z Dolánek na Malou Skálu představuje ideální terén pro koloběžky. Z vlastní zkušenosti doporučujeme kombinaci lodí a koloběžek jako výbornou zábavu, kterou si užije celá rodinu.

Pokud by Vás Jizera zlákala ke splutí, obraťte se na půjčovnu lodí Malá Skála. Věříme, že nabídnutými službami nebudete zklamáni.

V okolí najdete:

půjčovna lodí jizera půjčovna lodí jizera půjčovna lodí jizera půjčovna lodí jizera půjčovna lodí jizera