Ubytování:

Ubytovna TJ Sokol Malá Skála nabízí ubytování v málo frekventované části obce, stranou nejrušnějších turistických tras, které zároveň máte „coby kamenem dohodil“. Proto od nás můžete pohodlně vyrazit jak na pěší, cyklistickou nebo vodáckou dovolenou. Poskytujeme ubytování po celý rok, takže si můžete vybrat termín, který Vám nejlépe vyhovuje.

Kapacita ubytovny

Rádi ubytujeme jednotlivce, páry, rodiny i větší skupiny nebo školní výlety. Výběr máte ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů. Celková kapacita ubytovny je 46 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sprchový kout a toaletu. Lednička je společná pro dva pokoje v boxu. K dispozici máte také vybavenou kuchyňku.

Dostupnost

Pokud k nám přijedete vlastním autem, nemusíte se obávat parkování na Malé Skále. Areál má vlastní parkoviště u budovy. Od hlavní silnice Harrachov-Praha jste na parkovišti do půl minuty. Snadno se k nám dostanete od zastávek vlaku i autobusu, které jsou vzdáleny zhruba 5 minut chůze.

Aktivity v okolí Malé Skály

Večer strávený pečením buřtů nebo grilováním je příjemnou tečkou, kterou si u nás můžete dopřát každý den. Nově nabyté síly můžete s ostatními poměřit na tenisovém dvorci, při volejbalu nebo florbalu – vhodné kurty a hřiště Vám rádi zajistíme. Dobrý tip na výlet je plavba po Jizeře. Půjčte si loď a splujte Jizeru. Zpátky na Malou Skálu potom můžete přijet na koloběžce po nové cyklostezce Greenway Jizera

Stravování

Když se Vám zrovna nebude chtít vařit, můžete zajít k občerstvení pod pergolou. Krytá pergola je otevřena od května do října. Když Vás dožene chuť na něco náročnějšího, zkuste nabídku maloskalských restaurací. Česká klasika se vaří v tradiční roubence U Boučků, průřez naší i cizozemskou kuchyní včetně kebabu najdete Pod Pantheonem, milovník středozemských chutí si vybere v Pizzerii Pietro Tomasso a v restaurace Ostrov nabízí jak pivní pochoutky, tak hotovky a kuchařské speciality.

Ceník ubytování:

Dospělá osoba: 360 Kč
Děti: 280 Kč
Pes: 70 Kč

Ceny jsou uvedeny pro jednu osobu a noc. V uvedené ceně jsou již zahrnuté všechny poplatky.

Další služby:

Televize na pokoji: 30 Kč/den
pronájem celé budovy: 13000 Kč/den

Vybavení:

Všechny pokoje jsou vybaveny:
  • sprchovým koutem
  • toaletou
  • televizí
  • lednicí

Jak ubytování vypadá?

Ubytovna Malá Skála Ubytování Malá Skála Ubytovna Malá Skála Ubytování Malá Skála